ART / Lithographs / Litographs 7764169
nr 776 4169
LITOGRAPHS
3 pcs. coloured, religious scenes, sheet: 18x13,
3 st. kolorerade, religiösa motiv, bladets mått: 18x13
800
SEK 600
Monday September 10 2012
at 18:04:57
9/9 14:36:43
10/9 17:03:10
550 kr